Наша хата не скраю!

Наша хата не скраю!

пʼятниця, 29 березня 2013 р.

ДТП на новій дорозі – водії, будьте обережні!



29 березня на дорозі Ірпінь-Київ сталося ДТП. Подія трапилася о 9:25 на під’їзді до села Романівка з боку столиці.

Через наявні на дорозі частки льоду водій легкового автомобіля, який їхав з боку Києва не справився  з керуванням, машину занесло і викинуло з траси.

Після розчистки дороги на її узбіччі сформувався вал з твердого снігу, за ним був сніговий замет. Завдяки цьому все закінчилося без серйозних наслідків. Автомобіль протаранив сніговий вал і злетів у замет.
Пасажири автомобіля, виглядали наляканими, але радісними, адже для них пригода закінчилася відносно благополучно.

Асоціація власників квартир Ірпеня звертає увагу водіїв: будьте обережні! Попри те, що вчора - 28 березня дорогу таки розчистили і вона зараз переважно суха, на ній все ж залишаються острівці льоду. На швидкості вони зненацька з’являються під одним із коліс, що спричиняє різницю зчеплення цього колеса з дорогою відносно інших. Це і спричиняє занос.   

Сподіваємось, що сьогоднішнє чудове сонечко ліквідує ці острівці льоду на дорозі.  

АВКІ

четвер, 28 березня 2013 р.

Тарифи на електрику в новобудовах: погляд юриста


Сьогодні чи не головною проблемою мешканців квартир в новобудовах міста є питання нормальних тарифів на електрику. Адже, більшість власників квартир продовжують сплачувати по несправедливому тарифу 96 копійок за кіловат. Тоді як для населення тариф становить 21 копійку. Відтак, різниця між загальним тарифом і «дискримінаційним» становить 4,5 рази. 

Щоб зрозуміти загальні контури проблеми ми звернулися  до провідного юриста Асоціації власників квартир Ірпеня Катерини Степаненко.

- Пані Катерино, поясніть в чому суть проблеми тарифів?

- Річ у тому, що трансформаторні підстанції (ТП) та мережі через які нам Київобленерго надає електрику. Це дороге обладнання, без якого не побудувати будинок і не здати його в експлуатацію. Однак, і обслуговувати такі об’єкти вартістю більше ста тисяч гривень не цікаво жодному з колишніх забудовників.

- Що вони мають робити в такому випадку?

- Забудовники мають комусь передаватися на баланс ці ТП і мережі. Оскільки, передати їх місту, тобто, на баланс Київобленерго довго і дорого. У забудовників є лише єдина можливість скинути їх на ОСББ чи ЖЕКи, якщо вони існують.

- У чому ж тут проблема?

- Процес передачі ТП пов'язаний так само з передачею забудовником своїх об'єктів в РП (виконавчий орган Київобленерго), так би мовити - поквартирно! Для цього готуються великі пакети документів і на ТП в тому числі. Ці документи, як і їх підготовка вартують грошей і зусиль. А якщо немає ОСББ чи ЖЕКу, то передавати ТП – це ще більша процесуальна проблема.

- Як може вплинути громада на процес передачі?

- На жаль, вплинути на процес передач можна лише шляхом переговорів із забудовником. І якщо він не захоче цієї передачі, а деяким з них навіть зручно брати з кінцевих споживачів в чотири-дорого та роками не сплачувати за підготовку документів до передачі. Отже, доведеться тільки чекати, просити і наполягати. Адже, ніяких строків передачі, тобто, здачі об'єктів законодавством не встановлено.

- А якщо громада об’єднається і буде чинити тиск на РП, міську владу, забудовників, чи може це змінити ситуацію?

- Переконана, що так. Бо коли не діють юридичні механізми. Коли хтось у цьому трикутнику отримує через ці несправедливі тарифи великі гроші то процес може тривати довго. І очевидні юридичні речі можуть трактувати навпаки, якщо у цьому зацікавлені ті, хто має гроші і владу. В ситуації, коли не діє верховенство права і панує несправедливість мають включатися інші механізми встановлення справедливості.

- Кого ви мали на увазі з цього трикутника? Хто отримує надприбутки за наш рахунок?

- Давайте міркувати разом. Хто продає електрику? Кому сходяться потоки з платіжок? Так званий рес, це частина великої міжнародної компанії. Але в Ірпені сидить конкретний чиновник, який тут на місці рулить ситуацію.

- Яка роль забудовників?

- Їхній бізнес – будувати і продавати квартири. Вони зацікавлені, здешевити метри, зацікавлені, щоб люди мали нормальні тарифи, щоб рекомендували нові і нові квартири своїм друзям. Зрештою, ця проблема висить на них. Вони змушені збирати з нас гроші, бо з них стягує постачальник. Писати ці об’яви про борги, навантажувати своїх співробітників цією роботою і так далі. 
- А до чого тут влада міста?

- Влада завжди до всього. Якби влада, мер, скажімо, хотів щоб у місті було більше справедливості, він би вплинув на ситуацію в межах своєї компетенції. Те ж сам і про міськраду.  

- Чому ми влади не бачимо взагалі у цій проблемі? Ніби проблеми не існує.

- Значить треба зробити так, щоб влада її побачила. І наша Асоціація якраз працює в даному напрямку. Зараз ми проходимо юридичні етапи. Але без підтримки людей, юридичні механізми, як я говорила, тут не працюють.

- Що ви маєте не увазі в словах «підтримка людей»?

- Це значить, що коли ми - юристи Асоціації прийдемо в цей РЕС, або до мера одні, то отримаємо чергові відмовки чи відписки. Але коли на вулиці буде стояти 200 чи 500 людей з відповідними вимогами, то розмова буде зовсім по іншому складатися. А ще коли будуть журналісти з центральних телеканалів країни, то наші чиновники взагалі стають «пухнастими котиками» і справжніми слугами народу.
- А люди вийдуть підтримати?

- Вірю, що так. Це ж не політика, а власні інтереси. Коли за електрику доводиться платити майже в 5 разів більше ніж належить, то мають вийти. Люди зараз роздратовані і злі усім цим.

- Яка ситуація з підготовкою, адже такі акції потребують організації?

- Я веду юридичні питання Асоціації. В нас є організаційне крило. Я знаю, що зараз активно ведеться розбудова осередків в різних кварталах. А найближчим часом, десь із настанням реального тепла, мають відбутися установчі збори Асоціації. Там і побачимо готовність людей відстоювати власні інтереси.
- Хто може бути членом асоціації, як приєднатися?

- Є електронна пошта, соціальні мережі, телефони. Всі, хто зараз виходить на зв'язок з нами, хто розділяє нашу ідеологію, всі будуть запрошені на установчі збори. Всі стануть членами Асоціації.  Ми відкриті до співпраці і вітаємо кожну небайдужу людину.

Розмову провела Марічка Кармазенко.

Очікуйте найближчими днями коментар юриста АВКІ Катерини Степаненко, щодо проблеми тарифів на електрику для цоколя. Тут ситуація взагалі унікальна, а проблема аж надто гостра.

Ми вітаємо кожну небайдужу людину
093-745-45-39
Контактна особа- Максим Плешко.






Нову дорогу до Києва чистить важка техніка


З ранку 28 березня важка снігоприбиральна техніка почала розчистку дороги Ірпінь-Київ. О 9:30 з боку Біличів у напрямку Ірпеня пішов потужний шнеко-роторний снігоприбирач ДЕ-226 на базі триосного «Уралу».
На Ірпінь!
Як ми повідомляди раніше, в Києво-Святошинському ДЕУ нам обіцяли приступити до розчистки дороги 29 березня, коли буде очищена Житомирська траса і звільниться техніка. Ми довідалися, що траса була розчищена уже 27 березня, відтак кілька активістів АВКІ протягом  дня дзвонили в управління ДЕУ та від імені всіх мешканців Ірпеня просили пришвидшити ліквідацію наслідків стихії по нашій дорозі. Адже, вона за останні дні хоч і розкаталася, проте не стала менш безпечною через колії та завали.  
Як повідомили нам в управлінні ДЕУ, проблема прибирання злежалого снігу вимагає особливого рішення. Один з таких шляхів - фрезерно-роторні снігоочисники. Машини з фрезерно-роторними робочими частинами пристосовані для прибирання ущільненого снігу за рахунок здатності фрези подрібнювати на шматочки щільно зваляли сніг.
Шнеко-роторний снігоприбирач на базі «Урал»
Використання таких високопродуктивних машин, як шнеко-роторний снігоприбирач ДЕ-226 на базі «Уралу». Дозволяє за короткий термін прибрати завали злежалого снігу висотою до 3 м.

Такий «Урал» зі шнеком призначений для очищення від снігу автомагістралей і злітно-посадочних смуг аеродромів, а також для відкидання снігових валів, утворених іншими снігоочищувачами.




середа, 27 березня 2013 р.

Електричка з напруженням рятує місто від нечищеної дороги

Альтернативою суцільній тягучці, яка утворюється зранку дорогою Ірпінь-Київ, є електричка. Активісти АВКІ вирішили порівняти варіанти досягнення Києва в умовах надзвичайної ситуації.

26 березня в ранковий час дорога до метро займала в мешканців Ірпеня в середньому годину. По трасі була тягучка, а Біличі стояли.  (В суху погоду час на дорогу у нас йде 15-20 хвилин.) 27 березня, ми вирішили випробувати електричку.

До речі, в перші два дні стихії, коли не було автомобільного сполучення залізниця була єдиним адекватним способом досягти столиці, або потрапити в Ірпінь.

Отже, зранку до вокзалу «Ірпінь» ми дісталися машиною, де її й залишили. З вулиці Лісової, що в районі нової дороги це зайняло 10 хвилин часу. По Ірпеню до вокзалу можна також дістатись маршруткою чи пішки, що в середньому вартуватиме 20-25 хв.


На вокзалі о 8:45 нас чекала переповнена людьми платформа і черга до каси. Купили квитки. Прибула електричка. Але виявилося, що впхатися в неї досить непросто. Бо багато людей, теж кинули маршрутки і прийшли на залізницю.


Нам довелося бігти в кінець поїзда, та стукати у вікна вагону, щоб люди пройшли в середину, бо влізти в тамбур було нереально. Одначе, якось влізли. Двері зачинилися, електричка поїхала. Одна з наших попутниць пояснила, що попередня електричка, яка стартувала з Бучі була досить вільна, а ми потрапили на ту, що з їхала Тетерева.

Одначе, люди втрамбувалися і стало легше. Дві проміжні зупинки, на яких пасажири виходили і ставало вільніше. 15 хвилин і ми на «Святошино». Однак і тут виявилася складність. Народ вивалив на платформу і всі пішли до метро. Довелося чекати поки спаде потік, або тиснутися. Ми вибрали третій варіант. Пішли через ринок, двері в який були відкриті в кінці платформи. 


 Відтак, пірнули в заповнений перехід, дівчата стримали позиви до блювання від запаху там. Турнікети – і ми в метро. У вагоні метро вже все було нормально. О 9:27 ми були на станції «Хрещатик».

Отже, до вокзалу станції «Ірпінь» 10 хвилин машиною, 15 маршруткою, або 25 хвилин прогулянки. 15 хв. до «Святошино» + 15 хв. до центру. Всього такий маршрут з дому до «Хрещатика» зайняв у нас десь 50 хвилин. Якщо рахувати з Ірпінського вокзалу до станції «Хрещатик» - це 40 хвилин.

Резюме. В обстановці не ліквідованих наслідків стихії шлях до Києва електричкою значно виграє по часовим параметрам. Зараз в годину-пік машиною чи маршруткою тільки до метро їхати треба приблизно годину і то не факт. Причому, така дорога дає ризик потрапити у ДТП. Недоліком шляху електричною є певне напруження і штовханина. Але це триває не довго. А якщо долати перешкоди у веселій компанії, то досить таки нічого є цей варіант.  

Активісти АВКІ.





вівторок, 26 березня 2013 р.

Нову дорогу до Києва розчистять 29-30 березня

Станом на ранок 26 березня вулиця Карла Маркса в Ірпені до кільця, кільце і міст з Романівкою включно не чистилися від наслідків снігопаду. Дорога до Києва нагадує колію через ліс. Весь ранок від кільця і до Романівки був суцільний затор. Подвійна смуга з боку Києва між Романівкою і кільцем лежить під снігом. Машини з Києва змушені їхати по зустрічній.


Чому за три дні влада міста так і не спромоглася звільнити від заметів дорогу? З цим питанням автор статті від імені Асоціації подзвонив у міськраду. Звідти мене направили в Комунальне підприємство міста Ірпінь. Там сказали, що цю дорогу їм ще не передали на баланс. (До Романівки включно – це територія міста.) Мовляв, дзвоніть в «Київський облавтодор».

В «Облавтодорі» я мав розмову з Головним інженером відділу експлуатації дорожнього господарства. На питання «чому так і коли будуть зміни?» той відповів: «З 30 числа будуть зміни, коли все попливе…». На уточнююче питання, що автовласники уже два роки з кожного заправленого бака сплачують на дороги в середньому 100 гривень і за два роки ця сума склала 22 млрд. грн. інженер сказав, що я не за адресою і направив мене до Служби автомобільних доріг  області.

Там мені, спочатку сказали, що дорогу будували азейбарджанці тому не знають у кого вона на балансі. «Так мені в Азейбарджан дзвонити?», - питаю… Зрештою, сказали дзвонити в Києво-Святошинськенске ДЕУ. Туди з третьої спроби дозвонився. Ще кілька перенаправлень і… нарешті  зв’язався з компетентною особою, яка надала обґрунтовану відповідь.  Це був Воронюк Микола, виконроб ДЕУ.

- Мене звати Максим Плешко, я представляю Асоціацію власників квартир Ірпеня. У нас нова дорога Ірпінь-Київ абсолютно не розчищалася. Машини з Києва по зустрічці йдуть. До Києва суцільна тягучка. Чому так і коли зміни будуть.
- Ми знаємо про цю дорогу. Але у нас вказівка зверху звільнити і розширити Житомирську трасу. Потім приступимо до другорядних доріг.
-  Коли за вашими відчуттями нам очікувати розчистки дороги?
- Я думаю, ще завтра (тобто 27  березня) всі сили будуть задіяні на Житомирській трасі. Далі приступимо до менших доріг.
- Прошу, врахувати, що в Ірпені кілька десятків тисяч людей і більшість працюють в Києві. Від імені Асоціації власників квартир Ірпеня, я прошу, щоб дорога Ірпінь-Київ була розчищена у першочерговому порядку.
- Добре, я це врахую. Будемо у вас, як тільки звільнимо Житомирську трасу.

Отже, числа 29-30 можна очікувати розчистку дороги Ірпінь-Київ. Відтак, ще 2-3 дні нам їздити в Київ по лісовій колії зі швидкістю 20 км/год. В «Укравтодорі» повний безлад, принаймні з інформаційною політикою точно. Щоб добитися відповіді довелося прикласти чимало зусиль. Але тепер наша Асоціація має прямий контакт з виконробом ДЕУ району.
Головний висновок у тому, що коли я говорив від імені Асоціації чиновники все ж намагалися давати відповіді і казали куди дзвонити далі. Якби дзвонила приватна особа, ймовірність бути посланим була б досить великою. Відтак, Асоціація має силу – доведено на власному досвіді.

Максим Плешко. 

понеділок, 25 березня 2013 р.

Солідарність людей подолала стихію

24 березня, вулиця Лісова, люди і машини у сніговій пастці. Якщо по інших дорогах уже було здійснено розчистку, то на Лісовій трактора не бачив ніхто із самого початку стихії. Так, ніби для міської влади цієї вулиці немає і люди тут не живуть.
Так було спочатку, лише стежки протопталі між машинами.
Все заблоковано - не виїхати.
 Активіст Асоціації Катерина Олійник викликала  трактор.






 Мешканці вийшли прибрати свій двір.


Першим завданнням було звільнити двір від машин, щоб дати трактору простір для дії.

  Так відгрібали машини.
 На чистій площі машини склали як доміно.

Потім розщищали заметений двір, але виявилася проблема. 
Майже два роки стоїть нерухомо в дворі одна машина. Це не подобається більшості машканців. На цей проблема загострилася, бо через неї утворився величезний замет. А сам автівка 
завадила нормально розчистили двір.

Але ж не залишити було через це сніг у дворі. Трактор горнув а чоловіки вікидали від краю.

Поступово  між будинками виросла гора снігу. Буде вона ймовірно танути аж до травня. 
Ну хоча б для дітей радість. Катаються тепер прямо в дворі. Однак, на власника "Форда" все ж треба вплинути громадою, щоб нарешті забрав  несправне авто.

Далі мешканця взялися чистити вулицю. Перед тим довелося витягнути на широку дорогу бус.

Слід зазначити, що за роботу трактора мешканцям довелося заплатити чималі гроші. У дворі, це справа нашого ОСББ "Лісовий квартал", отже і справа людей. Але ж очистка міської дороги - це справа міста, на яку йдуть податки і все інше.  Але люди змушені і це оплатити, бо покинути владою на призволяще.
Задоволені своєю роботою активісти після розчистки вулиці.
Таким став двір у "Лісовому кварталі". Чистий, красивий, доступний.

Отже, солідарність перемогла - наслідки стихії ліквідовано. Однак, єдність і дієвість людей потрібнаі й надалі, щоб змусити владу робити свою роботу. Будувати і ремонтувати дороги,  спортивні майданчики, дитячі садочки і школи. Нам разом треба також боротися за справедливі тарифи на електрику. 

Проблема у тому, що влада розглядає нашу громаду, як велику корову, якій не треба нічого давати, але яку можна успішно доїти на свою користь. І поки ми не почнемо брикатися і бити цю владу "рогами" нас і далі будуть обдирати.

Що ж дала нам ця стихія? Вона показала, що в єдності та активній діяльності люди все можуть подолати і разом перемогти.

Максим Плешко.










вівторок, 19 березня 2013 р.

Вибираємо варіант логотипу Асоціації

Шановні члени Асоціації власників квартир Ірпеня та всі зацікавлені громадяни! До вашої уваги чотири варіанти кольорового вирішення нашого логотипу.
АВКІ лого 1

В основі логотипу центральний елемент міста Ірпінь - соснова гілочка. Це прив'язка до міста плюс наша абревіатура АВКІ. Між ними хвильки річки Ірпінь.

АВКІ лого 2
Спочатку були ідеї робити основою логотипу щось, що пов'язане з будинками, але це обтяжує логотип. А він має бути максимально простий. 
АВКІ лого 3
Головне в його пізнаваності - це наша активна діяльність і здобутки Асоціації. Адже, в емблемі фірми "Nike" нема нічого конкретного від спорту, як і в логотипі "McDonald's" нема ґамбургерів чи морозива ріжок.

АВКІ лого 4 
Всіх запрошуємо активно висловлювати свої думки в коментарях, який варіант кому більше подобається. Після обговорення будемо визначатися.

четвер, 14 березня 2013 р.

Створено перші 4 осередки АВКІ

 
Повідомляємо про створення перших осередків Асоціації власників квартир Ірпеня.

Перший осередок АВКІ створено у кварталі за адресою Лісова 4Л, 4Л2, 4Н, 4К. Там нині уже існує ОСББ "Квартал на Лісовій". Даний осередок АВКІ так і буде називатися: "Квартал на Лісовій".

Другим виник осередок в сусідньому кварталі за адресою Лісова 4Е, Е1, Д/1, Є. За ним до асоціації приєдналися активісти з будинків за адресою Київська 20Е, 20Ж. Потім до асоціації долучилися будинки з вулиці лісова 6Е, Е/1, Д, Г.

Відтак, станом на початок березня 2013 року в Асоціації власників квартир Ірпеня є вже чотири осередки. Надалі будемо Вас інформувати про створення нових осередків. Крім того, планується розміщення інформації про голів кварталів-осередків та активістів кварталів разом із їхніми контактами для взаємодії і розширення організації.

вівторок, 5 березня 2013 р.

СТАТУТ АСОЦІАЦІЇ ВЛАСНИКІВ КВАРТИР ІРПЕНЯ



АСОЦІАЦІЯ ВЛАСНИКІВ КВАРТИР ІРПЕНЯ 

СТАТУТ

СТАТТЯ 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1.  
1.2 Повна назва: Асоціація власників квартир Ірпеня. Скорочена назва: АВКІ.  
1.3. Асоціація є неприбутковою.
1.4. Асоціація набуває статусу юридичної особи з моменту її державної реєстрації в установленому порядку, має самостійний баланс, відокремлене майно, символіку, печатку, кутовий штамп, бланки із своєю назвою, символіку і реєструється у встановленому законом порядку.
1.5. Асоціація здійснює свою діяльність відповідно до Конституції України, чинного законодавства України, цього Статуту.
1.6.  Діяльність Асоціації поширюється на місто Ірпінь та регіон Приірпіння.
1.7. Для виконання статутних завдань Асоціація може взаємодіяти з державними органами, установами, громадськими (неурядовими) організаціями, засновувати або вступати в спілки, укладати угоди про співробітництво та взаємодопомогу.
1.8. Асоціація від свого імені може укладати угоди, набувати майнові та немайнові права, бути позивачем та відповідачем у суді, виступати учасником цивільно-правових відносин.
1.9. Асоціація діє на засадах законності, добровільності та рівноправності її членів, самоврядування і гласності.
1.10. Асоціація не відповідає по зобов’язанням держави, як і держава не відповідає по зобов’язанням Асоціація.
1.11. Місцезнаходження Асоціації: Україна, м.Ірпінь, вул. Лісова, буд. 4-Л2, кв.8.

СТАТТЯ 2. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ
2.1. Метою діяльності Асоціації є задоволення та захист законних прав, інтересів власників (інвесторів) квартир в новобудовах міста Ірпінь в стосунках із органами місцевої та державної влади, юридичними та фізичними особами, суб’єктами, які надають комунальні послуги, фізичними особами.
2.2. Завдання Асоціації:
§   Вживати всіх дозволених законом заходів щодо захисту прав власників (інвесторів) квартир Ірпеня.
§   Вносити  пропозицій органам державної влади та місцевого самоврядування щодо забезпечення прав власників (інвесторів) квартир Ірпеня.
§   Сприяти підвищенню рівня обізнаності із законодавством членів Асоціації, яке стосується інтересів власників (інвесторів) квартир Ірпеня.
§   Сприяти проведенню чесних та демократичних виборів та референдумів усіх рівнів на території Ірпеня та Приірпіння.  

2.3.  З метою виконання статутних завдань, Асоціація в порядку чинного законодавства може:
§         проводити громадську експертизу актів органів державної влади,
§         звертатися до органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій з інформаційними запитами,
§         вносити пропозиції до органів державної та місцевої влади, установ та організацій щодо оптимізації їхньої діяльності та їх рішень в контексті захисту прав власників (інвесторів) квартир Ірпеня,
§         проводити масові громадські акції,
§         проводити зустрічі з громадянами, «круглі столи, конференції.
§         співпрацювати з громадськими організаціями України та інших держав,
§         засновувати засоби масової інформації, мати свою сторінку(и) в мережі Інтернет,
§         представляти і захищати свої законні інтереси та законні інтереси своїх членів у державних, судових органах,
§         співпрацювати з засобами масової інформації, проводити прес-конференції,
§         здійснювати видавничу діяльність з метою інформаційного забезпечення статутної діяльності без отримання прибутку,
§         утворювати підприємства, установи, організації.
         
СТАТТЯ 3. ЧЛЕНСТВО В АСОЦІАЦІЇ
 3.1. Членство в Асоціації є добровільне та індивідуальне. Членами Асоціації можуть бути громадяни, які визнають Статут та розділяють ідеологію Асоціації.
3.3. Прийом в члени Асоціації здійснюється на установчих зборах. А після них  Головою Асоціації. Бажаючі вступити до Асоціації подають Голові особисто, або через Голову певного осередку (кварталу) заповнену заяву установленого зразка.
3.4. Припинення членства в Асоціації можливе :
§         За власним бажанням члена, на підставі його письмової заяви, поданої Голові Асоціації особисто або через Голову свого осередку (кварталу) та після повернення членського квитка, або заяви про його втрату.  
§         За рішенням Голови Асоціації, за самоусунення члена від участі в її діяльності, або грубе порушення ним Статутних положень Асоціації.
3.5. Рішення про виключення з Асоціації може бути оскаржено відповідно до Загальних Зборів Асоціації.
3.5. Члени Асоціації мають право:
§         брати участь у плануванні і обговорюванні діяльності Асоціації;
§         обирати і бути обраними до складу керівних органів Асоціації;
§         користуватись символікою Асоціації;
§         розраховувати на юридичний та інший захист їхніх прав з боку Асоціації.

3.6. Члени Асоціації зобов’язані:
§         дотримуватись вимог цього Статуту, виконувати рішення керівних органів Асоціації;
§         сприяти реалізації завдань Асоціації.

СТАТТЯ 4. КЕРІВНІ ОРГАНИ АСОЦІАЦІЇ
4.1. Вищим керівним органом Асоціації є Загальні Збори Асоціації (далі Збори).
4.2. В період між Зборами керівним органом Асоціації є Рада Асоціації.
4.3. Загальні Збори Асоціації скликаються Радою і проводяться не рідше одного разу на рік. Позачергові Збори можуть бути скликані у будь-який час за рішенням Ради Асоціації, за вимогою 2/3 членів Асоціації, за вимогою Голови Асоціації.
4.5. Збори є повноважні, якщо на них присутні не менше як половина + один член Асоціації.
4.6. Рішення приймаються простою більшістю голосів присутніх членів Асоціації відкритим голосуванням, крім тих, які приймаються 3/4 голосів присутніх членів Асоціації.
4.7. Збори Асоціації:
§         Затверджують Статут Асоціації.
§         Вносять зміни і доповнення до Статуту. Дане рішення приймається 3/4 голосів присутніх на Загальних Зборах членів Асоціації.
§         Обирають строком на п’ять років Голову та Раду Асоціації.
§         Заслуховують звіти Голови Асоціації.
§         Вирішують інші питання діяльності Асоціації.
В період між Зборами керівництво Асоціацією здійснює Голова Асоціації та Рада асоціації.
4.8. Рада Асоціації
§         Чисельність Ради Асоціації залежить від кількості осередків (кварталів). Голова кварталу-осередку є членом Ради за посадою. Перший склад ради формується Установчими зборами. Нові члени Ради приймаються до складу Ради на засіданні Ради.
§         Раду очолює Голова Асоціації за посадою.
§         Рада Асоціації:
§         Обговорює ключові проблеми, які стосуються власників квартир Ірпеня, розробляє і ухвалює алгоритми їх вирішення;
§         Затверджує річні та квартальні плани діяльності Асоціації;
§         Затверджує керівні документи Асоціації, які стосуються виконання статутних вимог.
§         Приймає рішення про створення госпрозрахункових установ і організацій, заснування підприємств, затверджує їх Статути (Положення);
§         Приймає рішення про вступ Асоціації до об’єднань, асоціацій та інших добровільних утворень благодійних чи громадських організацій;
§         Приймає рішення про заснування Організацією засобів масової інформації;
§         Здійснює інші повноваження, що не є виключною компетенцією Зборів.

4.9. Основною формою роботи Ради Асоціації є її засідання, які скликаються по мірі необхідності, але не рідше ніж раз на два місяці. Засідання Ради вважаються правомочними при наявності на засіданні 50% + 1 член Ради.
4.10. Всі рішення приймаються Радою простою більшістю голосів присутніх на засіданні.
Питання, які розглядаються на кожному засіданні Ради, заносяться до протоколу, що ведеться секретарем. Правильність і точність викладення у протоколі питань, розглянутих  на засіданні, затверджується підписами Голови Ради та секретаря засідання.
4.11. Рада підзвітна Зборам і подає звіт про роботу на кожні чергові Збори
4.12. Голова Асоціації
Голова Асоціації очолює асоціацію в цілому та здійснює керівництво роботою Ради Асоціації.
Голова обирається Зборами терміном на п’ять років.
Голова може призначати заступників з числа членів Асоціації. Заступники Голови за посадою є членами Ради Асоціації.
При реалізації своїх повноважень Голова Ради Асоціації:
§ представляє Організацію без довіреності у відносинах з державними органами, підприємствами, установами, Асоціаціями всіх форм власності, а також у відносинах з фізичними особами;
§  представляє інтереси Асоціації у партнерських стосунках з українськими та іноземними організаціями, веде переговори з приводу співробітництва з ними;
§  організує роботу Ради Асоціації, головує на її засіданнях, підписує рішення Ради Асоціації та інші документи, які приймаються Радою Асоціації на виконання Статуту;
§  контролює дотримання Статуту; головує на Зборах та на засіданнях Ради;
§  видає розпорядження, що є обов’язковими для виконання всіма посадовими особами Асоціації;
§  виконує інші обов’язки необхідні для роботи Асоціації.

СТАТТЯ 5. КОШТИ ТА МАЙНО АСОЦІАЦІЇ.
5.1. Асоціація може мати у власності кошти та майно відповідно до діючого законодавства України, які спрямовані на реалізацію її статутних завдань. Кошти Асоціації, в тому числі в іноземній валюті, формуються в установленому законом порядку за рахунок:
§ добровільних внесків установ, державних та недержавних установ, підприємств, організацій, фізичних осіб.
§ надходжень від господарської діяльності організацій, установ, підприємств створених асоціацією;

5.2  Грошові кошти Асоціації витрачаються на статутні завдання; розвиток матеріально-технічної бази Асоціації; утримання штатного апарату.

СТАТТЯ 6. ВНЕСЕННЯ ЗМІН І ДОПОВНЕНЬ ДО СТАТУТУ.

6.1. Зміни і доповнення до Статуту Асоціації вносяться за рішенням Зборів Асоціації. Дане рішення приймається 3/4 голосів присутніх на Загальних Зборах членів асоціації. Зміни реєструються в установленому порядку.

СТАТТЯ 7. ПРИПИНЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ АСОЦІАЦІЇ.
7.1. Асоціація припиняється в результаті передання всього свого майна, прав та обов’язків іншим юридичним особам – правонаступникам (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або в результаті ліквідації.
7.2. Асоціація ліквідується за рішенням Загальних Зборів, якщо за це проголосувало не менше 3/4 членів Асоціації присутніх на зборах.
7.3.  Кошти та інше майно Асоціації, в тому числі при її ліквідації, не може перерозподілятись між її членами, а використовується для виконання статутних завдань або на благодійні цілі.